Kurumsal Kimlik

Wise Istanbul

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik olarak nitelendirilen kavram aslında adından da rahatlıkla anlaşılacağı gibi bir firmanın, kurumun, vakfın ya da bu tip başka oluşumların hem şirket içinde hem de şirket dışında duruşunu, davranışını, imajını temsil eden kavram, yani şirketin kimliğidir.

Kurumsal Kimliğin işletme için neden önemli?

Kurumsal kimlik firmanın iç ve dış dünyadan görünen yüzüdür. Kurumsal kimlik firmalarda ortaya çıkabilecek olan kimlik kargaşasını yok eder. Aynı zamanda iyi tasarlanmış bir kurumsal kimlik firmaların, müşterilerin ya da hitap edilen hedef kitlenin gözünde prestij kazanmalarını, firmaların saygınlığının artmasını sağlar. Ayrıca, etkili ve akılda kalıcı şekilde oluşturulmuş bu kimlikler firmalar tarafından da özümsendiğinde, müşterilerin gözünde firmalara olan güveni artırarak, firmaların akıllarda daha çok yer etmesine olanak sağlar.

Logo Tasarıma da değinmek gerekirse, çalışmalar yapılmadan önce firma’nın sektörünü, faliyetlerini iyi analiz edip analizler sonucu yapılacak çalışmalar çok daha etkili bir çalışma olacaktır.
Kurumsal kimlik çalışmalarımız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Gerekli gördüğünüzde renk ya da yazı tipi gibi isteklerinizi de belirterek kimliklerinize yön verebilir ve düşünceleriniz doğrultusunda bir kimlik oluşturabilirsiniz.

Wise Istanbul

Logo kurumsal Kimliğinizin Bizzat Bedenidir.

Call Now ButtonHemen Ara
Instagram
Whatsapp